راهنمای ثبت نام

 

جهت استفاده بهتر از سامانه آموزش پژوهشگاه رویان لطفا به موارد زیر توجه فرمایید.

مشاهده لیست برنامه های آموزش پژوهشگاه رویان

 

 

برنامه های آموزشی پژوهشگاه رویان شامل دو بخش آموزش های حضوری و آموزش های غیر حضوری (آنلاین) است. برای مشاهده هر بخش از منوی مربوطه می توانید استفاده کنید و لیست برنامه های ارائه شده را بر اساس تاریخ برگزاری مشاهده نمایید. برای دریافت اطلاعات بیشتر روی عنوان برنامه کلیک نمایید. 

مشاهده جزئیات برنامه آموزشی پژوهشگاه رویان

 

 

پس از کلیک بر روی عنوان برنامه در لیست برنامه ها وارد بخش مشاهده جزئیات برنامه می شوید. در این بخش می توانید اطلاعات تکمیلی تری در باره برنامه مشاهده نمایید. درصورتی که امکان ثبت نام برای برنامه فراهم بود می توانید با کلیک بر روی دکمه ثبت نام در دوره می توانید در برنامه ثبت نام کنید.

ثبت نام در برنامه آموزشی پژوهشگاه رویان

 

 

برای ثبت نام در برنامه های رویان باید عضو سامانه آموزش رویان باشید. در صورتی که در سامانه عضو هستید به سامانه وارد شوید. برای ورود از دکمه ثبت نام/ورود که در بالای سایت قرار دارد استفاده نمایید.

پس از ورود به سامانه لیست برنامه های ارائه شده را مشاهده می کنید و  می توانید با کلیک روی دکمه ثبت نام در دوره و تکمیل فرم ثبت نام در برنامه ثبت نام نمایید.

پس از ثبت نام موفق در برنامه ایمیلی از طریق سیستم برای شما ارسال می شود که در آن کد ثبت نامی شما قرار دارد. 

همچنین پس از تکمیل ثبت نام فاکتور تایید شده ثبت نام به شما نمایش داده می شود. کد ثبت نام مندرج در فاکتور را نزد خود ذخیره نمایید..

فرم ثبت نام به شکل زیر است. در صورتی که از قسمت پروفایل من پروفایل خود را تکمیل کرده باشید اطلاعات در این قسمت برای شما نمایش داده می شود و در غیر این صورت اطلاعات پروفایلی خود را باید تکمیل نمایید.

در صورتی که کیف پول الکترونی شما موجودی کافی داشته باشد با کلیک روی پرداخت از کیف پول از اعتبار کیف پول شما کاسته می شود و در برنامه ثبت نام می شوید. در صورتی که پرداخت آنلاین را انتخاب نمایید به درگاه بانک متصل خواهید شد. پس از پرداخت (در هر دو صورت پرداخت آنلاین و پرداخت از کیف پول ) فاکتوری به شکل ذیل نمایش داده می شود.

توجه! در صورتی که کد تخفیف دریافت کرده اید لطفا در فرم ثبت نام بخش کد تخفیف وارد نمایید.