پانزدهمین کنگره بین المللی سلول های بنیادی

امروزه برنامه های آموزش مداوم (بازآموزی) در قالب سمینارها، کنگره ها، جشنواره ها و ... جهت انتقال دانش و مهارت به جامعه پزشکی فارغ التحصیل برگزار می گردد. این برنامه ها در راستای نیازهای حرفه ایی شرکت کنندگان با هدف توانمند سازی گروه هدف در راستای فعالیت های شغلی شان می باشد.
با توجه به پیشرفتهای علمی درقرن بیست و یکم،همه روزه درسطح جهان پژوهشهای سلولی، مولکولی و بالینی در سطوح علمی بسیار بالا انجام می پذیرد به طوری که لزوم روزآمد شدن اطلاعات محققین بیش از پیش احساس می شود.
از جمله پژوهشهای نوینی که کشور ما نیز در ردیف اولین کشورهای تولید کننده این علم می باشد، دستیابی به سلولهای بنیادی است، آشنایی به انواع سلولهای بنیادی و کاربرد این سلولها در درمان بیماریهای مختلف از جمله بیماریهای قلبی و عروقی، کبد و کلیه، چشم، اعصاب، –پوست، ناباروری و .... باید به اطلاع محققین رشته های مختلف رسانده شود. این مهم برآورد نخواهد شد مگر با اجرای برنامه های آموزشی و تبادل اطلاعات در مجامع بین المللی بین محققین از کشورهای مختلف. پژوهشگاه رویان برای ارتقاء سطح علمی و ارج نهادن به تلاش متخصصان، پژوهشگران و دانشمندان داخلی برآن شد تا بستری فراهم آورد که در آن محققین ایرانی شانس تبادل اطلاعات و برخورداری از آخرین دانسته های برجسته ترین محققین دنیا را داشته باشند. از سال 1384 تا کنون پژوهشکده رویان اقدام به برگزاری کنگره بین المللی سلولهای بنیادی نموده است، امسال نیز این برنامه با همکاری شبکه سلولهای بنیادی ایران و ستاد توسعه فناوری سلولهای بنیادی برگزار خواهد شد.
این برنامه با مجوز از وزارت محترم بهداشت (به پیوست) برگزار خواهد شد.

 

ویژگی های دوره

  • زمان شروع: 1398/06/06

  • مدت برنامه: 3 روز

  • ارگان برگزارکننده: مرکز تحقيقات علوم سلولي

  • گروه برگزارکننده: سلولهای بنیادی

  • نوع برنامه : کنگره

ثبت نام

سرفصل

15th Congress on Stem Cell Biology and Technology

1.    Cardiovascular Research
2.    Neuroscience
3.    Internal Organ Research
4.    Skin and Derivatives Research
5.    Bone and Cartilage Research
6.    Reproduction
7.    Cancer Research
8.    Regenerative Medicine
9.    Biomaterials and Tissue Engineering
10.    System and Computational Biology
11.    Personalized Medicine

 

هزینه ثبت نام

 

 

متخصصان       180 هزار تومان

پزشكان عمومي و دارندگان مدرک Ph.Dدر تمامی مقاطع و دامپزشکان        150 هزارتومان

کارشناسان و کارشناسان ارشد سایر رشته ها            85 هزار تومان

دانشجویان                                                      70 هزار تومان

دانشجویان رویان                                                 60 هزارتومان

  • هزینه ثبت نام از اول مرداد1398 افزایش خواهد یافت.

گروه هدف

متخصصین خون وسرطان بالغین،خون و سرطان اطفال،بیماریهای مغز و اعصاب،متخصص چشم پزشکی، دکترای ایمنی شناسی، دکترای بیوشیمی،دکترای ژنتیک انسانی،دکترای علوم تشریح،دکترای فیزیولوژی، دکترای هماتولوژی، دکترای فرآورده های بیولوژیک، متخصصین گوارش بالغین،فوق تخصص بیماریهای قلب و عروق،فوق تخصص جراحی ترمیمی پلاستیک و سوختگی،فوق تخصص جراحی قلب و عروق،متخصص بیماریهای داخلی،متخصص کودکان،متخصص ارتوپدی،جراحی عمومی، جراحی مغز و اعصاب،متخصص آسیب شناسی،بیماریهای پوست،دکترای زیست فناوری پزشکی(بیوتکنولوژی پزشکی)،دکترای داروسازی بالینی،دکترای حرفه ایی علوم آزمایشگاهی،پزشک عمومی،کارشناس ارشد بیوشیمی بالینی،کارشناس ارشد خون شناسی آزمایشگاهی،کارشناسی ارشد ایمنی شناسی،کارشناس ارشد ژنتیک،کارشناس ارشد زیست فناوری،دکترای پروتئومیکس،دکترا پزشکی مولکولی،دکترا مهندسی بافت،کارشناس ارشد بافت شناسی،دکترا علوم سلولی کاربردی،متخصص بیهوشی،دکترای نانوتکنولوژی پزشکی(نانوفناوری)،دکترای حرفه ایی داروسازی،کارشناس و کارشناس ارشد ودکترای فیزیوتراپی،کارشناس و کارشناس ارشد و دکترای پرستاری،دکترای نانو فناوری دارویی،کارشناس ارشد نانوتکنولوژی